+90 236 246 94 64

KURUMSAL

KURUMSAL

Parlayan Tarım Makinalarının temelleri 1967 yılında Hacı Mustafa ZINGIL tarafından atılmış olup, günümüzde Hacı Mustafa Bey'den bayrağı, ikinci nesil devir almıştır. A. Nuri ZINGIL ve Eray ZINGIL tarafından teslim alınan bayrak, dürüstlük ve kalite felsefesinden ödün vermeden ileriye doğru taşınmaktadır.
 

Tarım Aletleri Zirai Mücadele Alet ve Ekipmanları Alanında uzun yılların getirdiği deneyim ile, Zirai Mücadele Alanında çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Parlayan Tarım Makinaları; Tarla Pulverizatörleri, Turbo Atomizörler, Bahçe Atomizörleri ile Tarımsal Makineleşmenin ve Zirai Mücadelenin gelişmesinde Dünya Çiftçisine destek veriyor.
 

1967 yılından itibaren Parlayan Tarım Makinaları, her zaman daha iyiyi, daha kaliteliyi üretmenin heyecanı ile çalışan, dürüstlükten ödün vermeyen, üretken ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler ve yedek parçalar, Dünyanın sayılı firmalarından temin edilmiş olup, sertifikalı ve kaliteli ürünlerdir.
 

Parlayan Tarım Makinaları olarak, bugünlere gelmemizi sağlayan herkese teşekkür ederiz.